Nüüd ka Eestis kõrgekvaliteedilised ResinPro epoksiidvaigud ja lisad.

Epoksüvaigud tööks ja loovuseks, polüuretaanvaigud modelleerimiseks ja prototüüpimiseks, silikoonide, värvainete ja pigmentide vormimine:
Resin Pro mitmekülgne tootesari on kujundatud, välja töötatud ja kohandatud klientide vajadustele nii, et see tagaks Resin Pro prioriteedi.

Tänapäeval soovitakse oma kodu sisustades osta või siis ise teha erilisi sisustus elemente. Üheks uueks abivahendiks põnevate sisustuslahenduste loomisel on epoksiidvaik, mis loob pea lõputud võimalused loomaks endale meelepärast diivanilauda, köögitasapinda, TV-alust, aknalauda või seinapaneeli. Need on vaid mõned näited kus saab täite epoksiidvaiguga luua hoopis teistsuguse miljöö oma kodus. 
Lisaks täite epoksiidvaigule saab meie poest endale soetada veel kunsti loomiseks mõeldud epoksiidvaiku. Meie tootevalikus on kristallvaik ja maalimisvaik. Kristallide loomiseks mõeldud epoksiidvaik on hästi tugev, klaasilise läbipaistvusega ja UV – kindel, mis tagab ehte ilu aastateks. Maalimiseks mõeldud epoksiid on mõeldud neile kes soovivad teha voolavaid maale (pouring). Meie poolt pakutav toode on just õige viskoossusega, et tagada maalimise lihtsus.

Universaalsed läbipaistvad epoksiid vaigud valamiseks ja katmiseks

Kunsti Epo

värvid ja pigmendid