Lisa ostukorvi

iCreation

Läbipaistev epoksüvaik, millel on madal kollasus ja kõrge reaktiivsus silikoonvormide suhtes.

300g - 16,40€
750g - 21,40€
1,5kg - 37,90€

Professionaalne toode, mis on mõeldud spetsiaalselt ehete töötlemiseks ja kunstilisteks loominguteks. Välja töötatud tagamaks epoksüvaiku eeliseid (läbipaistvus, kõvadus, sära), kuid palju lühema kõvastumisajaga kui traditsioonilised vaigud. Tänu konkreetsele sõnastusele saab pärast 6.00 "välja võtta oma mudeleid.

Katalüüsiaega mõjutavad ka välised tegurid, nagu temperatuur. Mida kõrgem on temperatuur, seda kiirem on katalüüs. Lisaks võib toodet 6 tunni pärast silikoonvormidest ekstraheerida, kuid saavutab maksimaalse kõvaduse (mitte deformeeritav) 24-48 tunni pärast. Nagu kõigi teiste epoksüvaikude puhul, võib tempera, akrüül emailide kasutamine protsentides üle 1% kahjustada loomingu mehaanilist tugevust.

Arvestades katalüüsi suurt kiirust, võib toote paksus, mis on võrdne või suurem kui 10 mm, kuumeneda mõne minuti jooksul isegi isegi kõrgel temperatuuril. Sel põhjusel on alati vaja mitte puudutada valu enne 1-2 tundi. Kui vajate kõrgemaid paksusi, soovitame kasutada meie Liquidissima toodet (kuni 30 mm) või läbipaistvat epoksüvaiku toodet (kuni 20 mm). Töötlusaeg on kuni 10 g kuni 10 g. Soovitame segada 60-90 sekundit ja rakendada. Valmistage max. 100 g toodet korraga, et vältida vaigu eelkatalüüsimist enne kasutamist. Tööhõive suhe 100: 50.